Minauto Özel Mini Cooper ve Bmw Servisi

2008 yılında kurmus oldugumuz servısımızde,BMW LAND ROVER ve 2002 yılında bunyesine katmış oldugu MINI marka araclarada Minauto ailesi olarak eskiksiz bir hizmet vermekteyiz. Bmw LAND ROVER ve MINI marka araçların yedek parça ,aksesuar ,mekanik, kaporta, boya, elektirik , elektronik ayrıca cam kilt , rot balans ,döşeme ve oto kuaför işlerinde kusursuz bir şekilde yapmayı kendımıze hedef seçmiş bukunmaktayız.

Amacımız en kısa surede en iyi ve en kusursuz hizmet anlayışı ile yıllarca BMW LAND ROVER ve MINI sahiplerine hizmet etmektir. MİN AUTO olarak tüm sigorta şirketleriyle çalışmaktayız.

Yusuf Uluçay

10 Şubat 2016 tarihinde vefat ederek aramızdan ayrılan, şirketimizin kurucusu Sevgili / Sayın Yusuf Uluçay. Zamanın büyük bir hızla akıp geçtiği, gün geçtikçe yoğunlaşan ve zorlaşan iş süreçlerine rağmen, Yusuf Ustayı aklımızdan ve kalbimizden hiç çıkarmadık, gerçek anlamda ona layık olabileceğimize olan inancımızla bir kez daha kendisini rahmetle anıyoruz.

A0189872_11_RT1

Neler Yapıyoruz?

Aracınız ile ilgili her türlü sorununuz da size yardımcı oluyoruz.

Oto Tamir ve Onarım

Onarım ve Bakım Doğru tespit ve uygulanacak işlemler listesi ile geçecek zaman konusunda müşteriye bilgi verilerek onayını alır ve işlemlere başlarız.

Arıza Tespiti

İster sayısal ister mekanik olsun her türlü arıza ile servisimize gelen araçlara ilk öncelikle sorunun doğru çözümü için çeşitli tespit testleri yapılır.

Periyodik Bakım

Bir otomobil birçok mekanik, elektrik, elektronik parçanın ve bu parçaların bir kısmında kullanılan bazı bileşenlerin bir araya getirilmesi ile oluşturulur.

Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz hizmeti sadece bilgi amaçlıdır, Ekspertiz edilen aracın yaşı, iç ve dış yıpranmaları, boya, kaporta durumu ve benzeri işlemler yapılarak sizlere sunulur.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız iş benzersiz olmayabilir fakat yapış şeklimizin diğerlerinden benzersiz olduğunu düşünüyoruz. Amacımız, size özel hazırlanmış iş yapma yöntemleri ile işinizin sorunsuz ve düzgün şekilde yürümesini sağlamaktır. Bu amaca ulaşmak için, kendimizi sürekli yenileme ve geliştirme çabası içindeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

MinAuto’nun müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

Teknik Destek

MinAuto olarak kusursuz müşteri deneyimini yaşatma felsefesi ile, müşteri yaşam döngüsünün (customer lifecycle) her aşamasında ihtiyaç duyulan firma-müşteri iletişimini tüm kanallardan entegre şekilde yönetiyoruz. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı şekilde çözerek maksimum müşteri memnuniyeti yaratıyoruz.