Hakkımızda

2008 yılında kurmuş olduğumuz servisimizde MINI ve BMW marka araçlara uzman kadromuzla kusursuz hizmet sağlıyoruz. Türkiye’nin ilk özel Mini Cooper servisi olarak tutkuyla bağlı olduğunuz aracınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. 

Alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş deneyimli kadromuz ile her zaman orijinal parçalar veya onaylanmış ekipmanların değişimini yapıyoruz. BMW ve MINI marka araçların yedek parça, aksesuar, mekanik, kaporta, boya, elektrik, cam kilit, rot balans, döşeme ve oto kuaför işlerini kusursuz bir şekilde yapmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız. Servis hizmeti sağlarken son model ekipmanlar kullanıyor ve arıza tespiti konusunda nokta atışı yaparak mükemmel çözümler ortaya koyuyoruz. Kaza riskini azaltarak sizin ve aracınızın güvenliğini her zaman en üst düzeyde tutuyoruz. Kadro ve ekipman olarak kendimizi her zaman güncelliyor ve hizmet sağlarken gereksiz parça değişimi yapmamaya oldukça özen gösteriyoruz. 

MinAuto olarak kusursuz müşteri deneyimi yaşatma felsefesi ile her an ihtiyaç duyulan firma-müşteri iletişimini tüm kanallardan entegre şekilde yönetiyoruz. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı şekilde çözerek maksimum müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. 

Servisimizden Fotoğraflar

Sizden Gelen Yorumlar

Servis hizmetinizin kriterlerini detaylı şekilde belirtebilirsiniz.

Servis hizmetinizin kriterlerini detaylı şekilde belirtebilirsiniz.