Oto Tamir ve Onarım

Onarım ve bakım açısından doğru tespit uygulayarak yapılacak işlemler listesi ile zaman konusunda müşteriye bilgi vererek onayını alır ve işlemlere hemen başlarız. Her zaman orijinal parça değişimi yapıyoruz. Yedek parça montajı veya onarım yaparken uzman kadromuz ile profesyonel ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz..

Arıza Tespiti

Araçlardaki arıza tespitini bilgisayarlı cihazımızla kesin olarak tespit ediyoruz. İşimizi yaparken olabildiğince çabuk sonuca vararak, hızlı işlemlerle sizlere zaman kazandırıyoruz. İşinin ehli ve tecrübeli uzman kadromuz tüm elektrik kaynaklı arıza tespit ve onarımını tamamen başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz hizmeti sadece bilgi amaçlıdır, Ekspertiz edilen aracın yaşı, iç ve dış yıpranmaları, boya, kaporta durumu ve benzeri işlemler yapılarak sizlere sunulur. Ekspertiz çalışması yaparken uzman kadromuz güvenilir tespitler yapar ve sizler için doğru sonuçlar ortaya koyar.

Periyodik Bakım

Kendi vücudunuza verdiğiniz değer kadar aracınıza da aynı dikkati göstererek periyodik bakım yaptırmalısınız. Aracınızın tüm ihtiyacını en kısa sürede son teknoloji ekipmanlar ile belirleyerek hızlı ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Doğru aralıklarla yapılan periyodik bakım, motorun daha uzun ömürlü olması ve güvenli sürüş için çok önemlidir.

7/24 Yol Yardımı

Tüm BMW, MINI ve Land Rover marka araçlarınız için; deneyimli ekibimiz, son model ekipmanlarımız ile isterseniz çekici veya isterseniz yerinde hizmet seçenekleri sunarak her zaman hazır durumdayız. Seyahatiniz esnasında oluşabilecek olan sorunlara karşı yol yardım ve çekici ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüm sağlıyoruz.

Yedek Parça ve Aksesuar

BMW, Land Rover ve MINI marka araçların dilediğiniz bütün yedek parça ve aksesuarlarına bizimle ulaşabilirsiniz. Orijinal ve 1. sınıf kaliteye sahip ürünler konusunda kendimizi her zaman güncelliyoruz. Aracınızın modeline birebir uyumlu ve uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanmanıza olanak sağlayacak yedek parça ve aksesuar çeşitlerini sizler için temin ediyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

2. El Otomobil

Araç alım, satım hizmetleri sunarken ikinci el araçlarda, satılan her aracı uzman kadromuz ve son model ekipmanlarımızla kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla inceliyor ve şeffaf sonuçlarla güven sağlıyoruz. Satışını yaptığımız her aracın arkasında duruyor ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Sigorta

Tüm sigorta şirketleri ile hasar onarım işlemleri yapılmaktadır. Sizleri zahmete sokmadan tüm işlemleri sigorta şirketiyle hızlıca hallediyoruz. Servisimizde yapılan tüm işlemlerde ve onarımlarda gösterdiğimiz özeni daima her araca gösteriyoruz. Sizler, aracınızı teslim alırken araç teslim belgesini imzalamanız dışında hiçbir işlemle uğraşmıyorsunuz.

Servis hizmetinizin kriterlerini detaylı şekilde belirtebilirsiniz.

Servis hizmetinizin kriterlerini detaylı şekilde belirtebilirsiniz.